1.září 2020  |   Základní škola  |     |   80x  |

Pracuje ve složení: P.Víšek, J.Koukolová, A. Husáková

Nabízíme školu rodinného typu. Výhodou nízkého počtu žáků je výuka v malém kolektivu dětí v prostorných třídách, individuální přístup k žákům během vyučování i v mimoškolních aktivitách, dobré vztahy mezi žáky i pracovníky školy, vzájemnou komunikaci a spolupráci.

Důraz klade škola i na mimotřídní aktivity, nad rámec výchovně vzdělávacího standardu. Žáci mohou v letošním školním roce chodit do kroužků: angličtina, počítače, flétničky, keramika a náboženství.

Všichni žáci se účastní plaveckého výcviku v krytém bazénu ve Vysokém Mýtě.

Naše škola je umístěna v samostatné budově. Školu i vybavení školy se snažíme neustále opravovat a vylepšovat. V posledních letech se na budově školy vyměnila okna a dveře, opravila se střecha. V kuchyňce, kde se připravují svačinky a vydává oběd se vyměnila linka, lednička a nové police na nádobí byly vyrobené na míru. Na hřišti za školou máme místo antuky umělý povrch, který je i pod venkovním ping-pongovým stolem. Zvětšilo se pískoviště a vyměnil se i kolotoč. Ten starý nám už dosloužil. Hned vedle školy budeme mít menší parkoviště pro auta zaměstnanců nebo rodičů. V tělocvičně přibyly i nové prvky, které nyní často využíváme.

Zveřejněno: 17.11.2020
Nové webové stránky!

Dnes jsme spustili nové internetové stránky naší školy!

Zobrazit vše

Základní škola a Mateřská škola Tisová, okres Ústí nad Orlicí